Služby

Pro značky a firmy

V prostředí značek a produktů se aktivně pohybuji od roku 2015. Umím efektivně spolupracovat při tvorbě kampaní a marketingu. Mám milion nápadů a vždy hledám nejlepší možný styl fotek pro danou chvíli a cíl. Umím fotit podle přesného zadání, ale užívám si, když má k mé tvorbě klient důvěru a nechá mi volnou ruku.

  • Focení a tvorba kampaní
  • Čisté produktové fotografie pro eshop a katalog (bílé, černé, transparentní či jiné pozadí)
  • Inscenované produktové fotografie (aranžované fotografie s rekvizitami)
  • Propagační fotografie pro sociální sítě a marketing
  • Správa sociálních sítí (instagram a facebook)

Lidé a portréty

Focení s fotografem může být i příjemný zážitek, ač tomu někteří nevěří. Nemám ráda škrobené fotografie s vynuceným úsměvem, které plní většinu rodinných alb, sociálních sítí a životopisů. Při focení se mnou nejde jen o pózování a nacvakání fotek. Svým okem a zmáčknutím spouště fotoaparátu zastavuji čas a uchovávám skutečné emoce.

Svatby, akce a reportáže

Při focení svateb je pro mě velmi důležité bližší seznámení se s nevěstou a ženichem. Dokážu pak lépe vystihnout vaši osobnost a lásku. Často navážeme vzácná dlouholetá přátelství. Focení všech událostí je o práci s lidmi a komunikaci, ale přes to musím umět být i neviditelná. Umím vystihnout okamžik a přitom ho nezničit svojí přítomností.

Branding, texty, grafika a další kreativní práce

Pod hlavičkou našeho kreativního studia MY DECISION spolupracuji s dalšími skvělými lidmi. Umíme například analýzu, UX/UI, reklamní slogany a copywriting, grafiku, tvorbu identit, weby a spoustu dalších věcí. Kontaktujte mě pro více informací.

Tisk fotografií

Líbí se vám některá z mých fotografií natolik, že byste ji rádi měli vytištěnou a pořád na očích? Jsem poctěna! Napište mi a s velkou radostí pro vás připravím tisk ve velikosti, která vám vyhovuje.

 

Máte zájem o reklamní focení pro tiskoviny a hledáte vhodné řešení? Ráda s vámi zkonzultuji výběr vhodné metody tisku a umím vám zprostředkovat celý proces od přípravy tiskových dat až po samotnou realizaci. 

Můj ateliér

Pro svoji práci mám k dispozici vlastní ateliér, svoji soukromou oázu kreativity. Nachází se v Brně v Černých políchTak trochu sbírám věci (haha) a tak mám při focení k dispozici prakticky neomezené množství různých rekvizit, dřevěných desek, dlaždic, barevných pozadí, přírodních materiálů a plno dalšího.

Oko lesa © Vendula Grycová, 2021

Oko lesa © Vendula Grycová, 2021

Oko lesa © 2021