O mně

Jsem divoženka, která nadevše miluje přírodu. Nejraději běhám bosá po lese se svým vlkem a foťákem a lehám v kapradí.
Díky focení jsem se naučila mít oči vždy otevřené, vnímat krásu kolem sebe, všímat si detailů a radovat se z maličkostí.

Jmenuji se Vendula Grycová a živím se jako profesionální fotografka.
V branži jsem aktivně od roku 2015 a fotím v podstatě denně. Foťák mi napevno srostl s rukou a za ta léta si už rozumíme. 

Jsem milá a přátelská, poměrně flexibilní (i když často vytížená) a otevřená novým zkušenostem. 

Přirozenost

 U fotografie mám ráda přirozenost a zachycení momentu. Při focení hledám alternativní úhly a chytám spousty nápadů. Ovládám profesionální programy pro úpravu fotek, ale přesto se do nich snažím zasahovat jenom minimálně. Při práci se držím svých pravidel, nejsem přítelem prvoplánovosti ani retuší. 

S oblibou se věnuji i vlastním projektům s uměleckým přesahem, ve kterých se snažím upozornit na problémy dnešní doby, i nevšední krásy přírody a světa. Jsem velmi přírodně smýšlející člověk a svými fotografiemi chci v člověku zasít semínko a dovolit mu pohlédnout na věc i z jiného úhlu, než jak ji zná.

Spolupracuji výhradně s pozitivními a slušnými lidmi.

vendy oko lesa o mně

Přístup

vendy oko lesa o mně (1)

Často slýchávám, že jsou lidi před focení nervózní a ráda je přesvědčuji o tom, že focení je zábava. Dokážu Tě uvolnit a uklidnit. Ráda si povídám a vymýšlím i během focení. Emoce se snažím zachytit opravdové a ne strojené. Dokážu být formální i velmi uvolněná, zkrátka – přizpůsobit se jakékoli situaci. Zvládám i práci s dětmi.

Před každým focením dělám důkladnou přípravu a se zákazníkem vždy komunikuji předem, ideálně pomocí osobní schůzky. Moje práce zahrnuje přípravy a kreativní práci, focení, třízení a úpravu.

Cena se odvíjí od spousty věcí a řeším ji individuálně, vždy se ale domluvíme ku spokojenosti obou stran.

Profesionalita

Ovládám řadu různých technik fotografie a jsem tak schopná uspokojit řadu i specifických požadavků. Pro firmy nabízím služby na fakturu s možným odpočtem DPH. Mám zkušenosti s produktovými a reklamními fotografiemi, od čistých na bílém pozadí až po složité aranžované či režírované fotografie.

Jsem kreativní a když mě něco baví, umím se do toho naplno ponořit. Mám pokročilé znalosti a cítění pro marketing, práci se sociálními sítěmi a tvořením značky. Pracuji s kvalitní technikou a jsem tak schopná fotografie zpracovat v nejvyšším rozlišení.

 

Dokážu vymyslet kampaň pro službu či výrobek a zároveň Vás propojit se spolupracovníky skrz nastavení cílené reklamy či správu s monitoringem kampaní. Svými fotografiemi umím dát Vašemu projektu tvář.

vendy oko lesa o mně (2)

Máš zájem o mé služby?

Skvělé! Kontaktuj mě a já se ozvu co nejrychleji zpátky. Po telefonu vyřešíme hrubé detaily a domluvíme si osobní setkání.

Reference

  • Klára Padalíková

Vendy je stejná duše jako já a beru ji spíše jako kamarádku než fotografku. byla jsem u jejího uměleckého zrodu a její myšlení a vnímání světa je něžné a okouzlující vidí to co nám ostatním zůstává skryto. Já se nerada fotím a celá má rodina to má taky tak. A ona zcela nenásilnou formou vykouzlila atmosféru a prostredi, že jsme ani nevěděli že se fotíme a fotky nás vystihují přesně takovy jací jsme i s tou kouzelnou atmosférou. nejde o tom psát musí se to zažít. Doporučuji si ji vybrat, protože den s Vendelinkem NIKDY nezapomenete a vzpomínkou Vám budou fotky na které se podíváte po 5 nebo 10 nebo 20 letech a nebudou vám připadat trapné ale spíše vykouzlí sentiment ve vaší duši.

  • Anna Wojtková

S Vendy za objektivem jsem prožila krásný den. Vendy Vám dodá odvahu v sebe sama, takže se u focení cítíte moc dobře. Pečlivě promyslí místo focení a má plnou hlavu originálních nápadů. U focení je velice pečlivá a doladí vše do posledního detailu. Fotit s Vendy pro mě byla radost. Vřele doporučuji.

Jsem svá.

Jsem Oko lesa.